About us

Yola çıkarken öncelikli amacımız rahat ve özgün tasarımlı ürünleri iç giyimin keyfine varmak isteyenlerle buluşturmaktı.

Cloud (bulut) ve Undies (iç çamaşırı) kelimelerini birleştirdik ve sonuç olarak Cloundies markamız ortaya çıktı, bizi rengarenk ve rahat bir dünyaya taşıdı.

Biliyoruz ki iç güzellik hep önceliğiniz 😊
Cloundies ile bireyin kendisini daha rahat ve özgüvenli kılabilmesi, bizi kelimenin tam anlamıyla cezbetti. Rahat iç çamaşırının gününüzü veya gecenizi nasıl etkilediğinin farkındayız. Pamuklu ve Bambu ürünlerimiz size bu rahatlığı sunmak için özenle hazırlandı.

Sıradanlıktan sıkıldıysanız, neşeli, rahat, özgür  ve özgüvenli bir moda geçmek için iç giyimin önemli olduğunu düşünüyorsanız doğru yerdesiniz.

Ürünlerimiz çiftler için tasarlanmış gibi gözükse de aslında amacımız kadın ve erkeğin aynı desenli ürünleri giymekte özgür olduğunu öne çıkarmaktı. Bu tabii ki çiftlerimiz için farklı bir konsept oluşturdu. Eğer partneriniz varsa mutlaka bu eğlencenin tadını çıkarmanızı öneririz.

Yalnız olanlar için ise mottomuz ‘Ne zaman şanslı olacağını bilemezsin, o nedenle her zaman hazırlıklı olmalısın.’ Ürünlerimiz ile şansınızı artıracağınızı düşünüyoruz. Dış giyiminize çok önem göstermiş ve karşınızdakini etkilemişken, sonraki aşamada hayal kırıklığı yaşamamanız için Cloundies her zaman yanınızda. 
 
Ürünlerimiz ve tasarımlarımız %100 yerli olup amacımız markamızı, yaratıcılığımızı ve kalitemizi dünyaya taşımaktı. Ve başladıktan kısa süre sonra İngiltere, Amerika, Hollanda, Kanada gibi birçok ülkede butik mağazalarda ürünlerimiz satışa başladı.